مقالات

ماندگاری ژل نورامیس

ماندگاری ژل نورامیس

ماندگاری ژل نورامیس چه قدر است؟ چگونه می‌توان دوام ژل نورامیس را افزایش داد؟ اگر قصد دارید که در رابطه با میزان دوام ژل نورامیس اطلاعاتی به دست آورید، همراهی با ما در فروشگاه طب ایران را از دست ندهید.

ژل نورامیس یکی از بهترین انواع ژل تولید شده در جهان است که به منظور جوانسازی پوست و حجم دهی به اعضای صورت از آن استفاده می‌شود؛ این ژل و یا فیلر توسط کشور کره جنوبی تولید می‌شود و تا کنون توانسته است که تأییدیه سازمان غذا و داروی امریکا و تأییدیه اروپا و کره را به دست آورد.

به عبارت دیگر می‌توان گفت که ژل نورامیس از با کیفیت ترین انواع ژل در جهان است که از دوام قابل قبولی برخوردار است و کسانی که از آن استفاده کنند، در مدت زمان طولانی‌تری در مقایسه با انواع دیگر فیلر می‌توانند از نتایج آن بهره مند گردند.

ماندگاری ژل نورامیس چه قدر است؟

به صورت کلی میزان دوام و ماندگاری ژل نورامیس برای جوانسازی پوست صورت و یا به هر منظور دیگری در حدود 6 الی 12 ماه است که این مدت دوام در مقایسه با انواع دیگر ژل و فیلر بسیار زیاد است.

ماندگاری ژل نورامیس چه قدر است؟

با این وجود می‌توان گفت که ژل نورامیس از نظر دوام و مقاومت گزینه بسیار مناسبی برای جوانسازی پوست، رفع چین و چروک‌ها و … خواهد بود که البته مدت ماندگاری آن بر اساس عوامل مختلفی می‌تواند دست خوش تغییر شود و به آن افزوده و یا از آن کاسته گردد.

چه مسائلی در میزان دوام و مقاومت ژل نورامیس مؤثر هستند؟

ماندگاری ژل نورامیس در بین مدت زمان 6 الی 12 ماه و یا بیشتر و کمتر از آن برای تمامی افراد یکسان نیست بلکه بر اساس شرایط متفاوتی میزان دوام و مقاومت آن دست خوش تغییراتی می‌شود.

اصلی‌ترین مسائلی که می‌توانند بر روی دوام این فیلر مؤثر باشند را باید از قبیل زیر نام برد:

شرایط افراد

شرایط و سیستم بدنی هر کسی با افراد دیگر متفاوت است و وضعیت جسمانی افراد می‌تواند بر روی ماندگاری ژل نورامیس مؤثر باشد؛ به گونه‌ای که بر اساس وضعیت جسمی افراد برخی به مدت زمان بیشتری از نتایج حاصل از تزریق ژل بهره می‌برند و برخی دیگر به مدت کمتری می‌توانند اثرات آن را در خود داشته باشند.

ناحیه تزریق

همان طور که اشاره شد، ژل نورامیس برای بخش‌های مختلف صورت و بدن قابل استفاده است که در هر یک از بخش‌های صورت و بدن میزان ماندگاری ژل متفاوت است.

به عنوان مثال: این امکان وجود دارد که میزان مقاومت ژل نورامیس در بینی بیشتر از دوام آن برای لب باشد.

نوع ژل و میزان مصرف آن

فیلر نورامیس دارای انواع مختلفی است که هر یک از انواع آن از ویژگی‌های مختص به خود برخوردار هستند. برخی از انواع ژل نورامیس باعث رفع عمیق چین و چروک‌ها می‌شوند و برخی دیگر برای رفع چین و چروک‌های سطحی مناسب هستند.

چه مسائلی در میزان دوام و مقاومت ژل نورامیس مؤثر هستند؟

با این وجود نوع ژل و مقدار استفاده از آن برای بخش‌های مختلف صورت را نباید در خصوص مقاومت نادیده بگیرید؛ زیرا این موضوع تأثیر زیادی در دوام ژل نورامیس خواهد داشت.

سال تزریق

معمولاً ماندگاری ژل نورامیس در سال اول تزریق بیشتر از سال‌های دیگر است و به مرور زمان میزان مقاومت آن کمتر می‌شود.

با این وجود کسانی که برای اولین بار ژل را تزریق می‌کنند در مقایسه با افراد دیگری که برای چندمین بار به تزریق ژل نورامیس می‌پردازند، شاهد دوام بیشتری خواهند بود.

چگونه می‌توان ماندگاری ژل نورامیس را افزایش داد؟

چنانچه بخواهید که از نتایج حاصل از تزریق ژل نورامیس برای مدت زمان بیشتری بهره ببرید و به مدت طولانی‌تری شاهد اثرات آن باشید، توصیه می‌شود که دفعات ترمیم ژل را افزایش دهید که البته در این خصوص باید با پزشک معالج خود مشورت کنید.

هر چه قدر که دفعات ترمیم ژل بیشتر باشد و فواصل ترمیم ژل نورامیس را رعایت کنید و در زمان تعیین شده برای ترمیم آن اقدام کنید، دوام و ماندگاری آن افزایش پیدا می‌کند.

چگونه می‌توان ماندگاری ژل نورامیس را افزایش داد؟

به عنوان مثال: اگر پزشک تعیین کرده است که پس از شش ماه از تزریق اولیه برای تزریق مرحله دوم اقدام کنید، حتماً این کار را باید انجام دهید تا تأثیرات ژل بیشتر شود و برای مدت زمان بیشتری شاهد اثرات آن باشید.

سخن پایانی

ماندگاری ژل نورامیس که در فروشگاه طب ایران بررسی شد، به میزان زیادی وابسته به موارد ذکر شده در فوق است که اگر آنها را رعایت کنید، دیرتر اثرات آن را بر روی صورت خود از دست می‌دهید.

به خاطر داشته باشید که برای هر مشکلی از ژل نورامیس در انواع مناسب استفاده کنید تا نتیجه خوبی از تزریق آن دریافت نمایید.

در آخر، برای خرید اینترنتی ژل نورامیس می‌توانید با کارشناسان فروس ما در طب ایران در ارتباط باشید و از نحوه ثبت خرید و پیگیری سفارشات خود مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *