مقالات

فیلر هایومکس

فیلر هایومکس

فیلر‌های هایومکس چیست؟ انواع فیلر هایومکس کدام‌ها هستند؟ از فیلر‌های هایومکس به چه منظوری استفاده می‌شود؟ در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات در این زمینه هستید، همراه ما باشید.

امروزه از ژل و فیلر به وفور در کشور ما به منظور جوانسازی پوست صورت و بدن استفاده می‌شود و به کمک ژل می‌توان چین و چروک‌های ایجاد شده در بخش‌های مختلف صورت را برطرف کرد و یا به قسمت‌هایی از صورت مانند: لب و یا گونه حجم داد.

فیلرهایی که برای بوتاکس صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند برندهای متفاوتی دارند که یکی از برندهای ارائه دهنده آن هایومکس است و در این بخش قصد بررسی فیلر‌های هایومکس را از زوایای مختلف داریم.

فیلر هایومکس چیست؟

فیلر و یا ژل هایومکس یکی از انواع ژل‌های هیالورونیک اسید است که به منظور جوانسازی پوست و برای برطرف کردن چین و چروک‌های صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این فیلر‌ها توسط شرکت هایومکس تولید می‌شود و شرکت هایومکس از سابقه فعالیت بیش از 15 سال برخوردار است و محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهد، اما لازم است تا در حین خرید این نوع ژل به تأییدیه وزارت بهداشت آن توجه کنید و دریابید که این ژل از تأییدیه وزارت بهداشت برخوردار است و یا خیر.

فیلر هایومکس چیست؟

انواع فیلر هایومکس کدام‌ها هستند؟

انواع گونه‌های فیلر هایومکس را می‌توان از قبیل زیر مورد بررسی قرار داد:

فیلر لیپس هایومکس

فیلر Lips در زبان انگلیسی به معنای لب است و ژل لیپس هایومکس نوعی از این فیلر‌ها است که در راستای حجم دادن به لب مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ البته به غیر از آن ژل هایومکس را در خصوص برطرف کردن چین و چروک‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌دهند و از آن می‌توانند برای برطرف کردن چروک‌های عمیق نیز استفاده کنند.

انواع فیلر هایومکس کدام‌ها هستند؟

فیلر لیپس از دوام و ماندگاری در حدود 9 الی 12 ماه برخوردار است که در مقایسه با انواع دیگر ماندگاری بیشتری دارد.

فیلر دیپ هایومیکس

Deep در انگلیسی به معنای عمیق است و فیلر دیپ چین و چروک‌های سطحی تا عمیق را به خوبی برطرف می‌کند و در این راستا مورد استفاده قرار می‌گیرد. ژل دیپ در اکثر مواقع برای برطرف کردن خطوط خنده و اخم، خطوط زیر چانه، خطوط عمیق دور چشم و … استفاده می‌شود.

فیلر اکسترا دیپ هایومکس

فیلر Extra در زبان انگلیسی به معنای فوق العاده است و منظور از فیلرهای اکسترا دیپ، ژل هایومکسی است که برای در خصوص برطرف کردن خطوط خیلی عمیق استفاده می‌شود و ماندگاری آن به این علت که به بخش‌های عمیق‌تر پوست نفوذ می‌کند، بسیار بیشتر است؛ در واقع میزان ماندگاری و دوام این مدل از ژل هایومکس در حدود 18 ماه است که با ترمیم ژل میزان ماندگاری آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

فیلرهای کانتور هایومکس

با توجه به اینکه countor در زبان انگلیسی به معنای حجم دادن است، می‌توان گفت که فیلر کانتور به منظور حجم دادن به بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا در برخی از مواقع بینی به دلیل عمل جراحی تحلیل می‌رود و برخی از قسمت‌های آن نیاز به ترمیم پیدا می‌کنند که به کمک فیلر کانتور امکان انجام این کار وجود دارد.

فیلرهای کانتور هایومکس

البته علاوه بر این موضوع از فیلر کانتور برای برجسته کردن گونه، چانه و خطوط مختلف صورت نیز استفاده می‌شود.

فیلر‌های پیور هایومکس

از فیلر پیور هایومکس برای پر کردن خطوط و نقصانی که در سطح درم پوست قرار دارند، استفاده می شود؛ به عنوان مثال: چین و چروک‌های پیشانی یکی از انواع چروک‌های مربوط به لایه درم هستند که با استفاده از این فیلر برطرف می‌شوند. لازم به ذکر است که ماندگاری این فیلر در حدود 6 ماه است و هیچ ترکی را به جا نمی‌گذارد.

مزایای فیلرهای هایومکس چیست؟

چنانچه قصد دارید که از این نوع ژل برای پر کردن بخش‌های مختلف صورت استفاده کنید، باید آگاه باشید که ژل هایومکس از مزیت‌هایی به شرح زیر برخوردار است:

  • امکان انجام تزریق ایمن و بدون نگرانی
  • برخوردار بودن از اثر بخشی بسیار بالا
  • امکان تزریق سریع و راحت این نوع فیلر
  • برخوردار بودن از نتایج آنی
  • برخوردار بودن از دوره نقاهت بسیار کوتاه

مزایای فیلرهای هایومکس چیست؟

سخن پایانی

فیلر هایومکس شاید یک گزینه مناسب برای جوانسازی پوست شما باشد و از شرایط ایده آلی برخوردار باشد؛ اما پیشنهاد ما این است که در صورت تمایل برای استفاده از این برند فیلر، ابتدا از پزشک معالج خود مشورت دریافت کنید و چنانچه پزشک به کار بردن این ژل را توصیه کرد، آنگاه از آن استفاده نمایید تا ایمنی جوانسازی پوست خود را به این شکل افزایش دهید.

جهت خرید انواع فیلر و ژل هایومکس می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی طب ایران جهت ثبت سفارش و پیگیری محصولات در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *