مقالات

انواع فیلر نورامیس

انواع فیلر نورامیس

در رابطه با فیلر نورامیس چه می‌دانید؟ آیا انواع فیلر نورامیس را می‌شناسید؟ آیا از کاربرد هر یک از انواع فیلر نورامیس مطلع هستید؟ پس در فروشگاه طب ایران با ما همراه باشید تا این مسائل را برایتان بررسی کنیم.

فیلر به معنای پر کننده است و برای حجم دادن به صورت و بدن از آن استفاده می‌شود و زیرا با انجام این کار در زیبایی چهره و بدن تأثیرات مثبتی به وجود می‌آید؛ به عنوان مثال: از فیلر برای حجم دادن به لب و یا گونه می‌توان استفاده کرد و یا می‌توان با حجم دادن به بینی عیوب آن را برطرف کرد.

امروزه به وفور از فیلر در کشور استفاده می‌شود و برندهای مختلفی برای آن وجود دارد که یکی از بهترین و معروف‌ترین آنها فیلر نورامیس و یا ژل نورامیس است.

فیلر نورامیس چیست؟

فیلر نورامیس یکی از بهترین فیلرهایی است که توسط کشور کره جنوبی ساخته می‌شود و کیفیت این ژل به میزانی است که شرکت تولید کننده آن قادر شده است تا برای نورامیس تأییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا و اروپا و کشور کره را دریافت کند.

فیلر نورامیس چیست؟

فیلر نورامیس دارای مقادیری هیالورونیک اسید است که در انواع مختلفی تولید می‌شود و از آن در راستای امور مختلفی استفاده می‌گردد.

انواع فیلر نورامیس و کاربرد آنها چیست؟

ژل نورامیس دارای 5 مدل مختلف است که انواع آن را می‌توان به شرح زیر در نظر گرفت:

فیلر والیوم نورامیس

ژل والیوم از جمله انواع ژل‌های نورامیس است که آن را به لایه درم پوست تزریق می‌کنند و با استفاده از آن می‌توانند چین و چروک‌های به وجود آمده بر روی صورت را برطرف کنند.

ذرات هیالورونیک اسید در فیلر نورامیس والیوم بزرگ‌تر از سایر انواع ژل‌ها است که همین مسئله باعث شده تا این ژل برای تزریق به عمق پوست مناسب باشد.

انواع فیلر نورامیس و کاربرد آنها چیست؟

بنابراین، از فیلر والیوم نورامیس می‌توان برای رفع چین و چروک‌های پیشانی، خط اخم، خط لبخند و … استفاده نمود.

فیلر مزو نورامیس

ژل مزو نورامیس به منظور جوانسازی پوست استفاده می‌شود و معمولاً آن را به منظور جوانسازی به نواحی صورت و گردن تزریق می‌کنند؛ زیرا استفاده از آن در آبرسانی به پوست بسیار مؤثر است.

در این ترکیبات فیلر مزو نورامیس علاوه بر هیالورونیک اسید از مواد دیگری همچون قند مانیتول 9 درصد نیز استفاده شده است. لازم به ذکر است که برای جوانسازی پوست از تزریق این ژل تنها به میزان یک میلی لیتر از آن برای کل صورت نیاز خواهد بود.

فیلر لایت نورامیس

فیلر لایت نورامیس از کوچک‌ترین ذرات هیالورونیک اسید ساخته شده است و به همین دلیل معمولاً از آن برای برطرف کردن چین و چروک‌های سطحی پوست استفاده می‌شود.

فیلر لایت نورامیس

به عنوان مثال: خطوط ظریفی که در اطراف بینی، دهان و پیشانی به وجود می‌آیند از جمله خطوطی هستند که با استفاده از ژل لایت می‌توان آنها را برطرف کرد.

ژل لایت نیز باید در لایه درم پوست تزریق شود و بر اساس کیفیت بالا و تأثیراتی که در زیبایی پوست به همراه دارد، از این ژل به وفور در پزشکی و برای زیبایی استفاده می‌شود.

فیلر لیدوکائین نورامیس

از دیگر انواع فیلر نورامیس باید به فیلر لیدوکائین اشاره کنیم؛ در این ژل همان طور که از نام آن پیداست مقادیر زیادی لیدوکائین وجود دارد که باعث بی حسی پوست و کاهش درد ناشی از تزریق ژل بر روی صورت می‌شود.

کاربرد این ژل در واقع همانند ژل لایت نورامیس است و برای برطرف کردن چروک‌های سطحی از آن استفاده می‌شود؛ اما وجود لیدوکائین در این نوع فیلر باعث شده است تا آن را یک نوع متفاوت از ژل نورامیس در نظر بگیرند.

فیلر دیپ نورامیس

دیپ در زبان انگلیسی به معنای عمیق است و فیلر دیپ بر اساس معنای آن برای برطرف کردن چروک‌های متوسط تا عمیق پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن برای برطرف کردن این چروک‌ها در هر یک از قسمت‌های صورت می‌توان استفاده کرد.

لازم به ذکر است که فیلر دیپ در لایه میانی درم تزریق می‌شود و ترکیباتی همچون هیالورنیک اسید و کراس لینک بای فازیک در آن وجود دارند.

فیلر دیپ نورامیس

بر اساس نظر اکثر پزشکان این ژل بهترین نوع فیلر نورامیس برای برطرف کردن چروک‌های پوستی و کانتورینگ صورت است و متقاضیان جوانسازی پوست نیز از آن استقبال بیشتری به عمل آورده‌اند.

کسانی که از ژل دیپ نورامیس استفاده کنند، باید هر شش ماه یکبار برای تمدید آن و افزایش ماندگاری ژل به ترمیم ژل بپردازند.

کلام پایانی

انواع فیلر نورامیس را در فروشگاه طب ایران که ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و خدمات زیبایی است، مورد بررسی قرار دادیم.
بر اساس انواع فیلر نورامیس که برای شما شرح داده شد، می‌توانید گزینه مناسب برای جوانسازی پوست خود را بشناسید و در صورت تمایل از پزشک معالج خود بخواهید که از ژل مورد نظر برای برطرف کردن مشکلات ایجاد شده پوستی شما استفاده کند.

برای خرید اینترنتی انواع فیلر نورامیس و سفارش محصولات خود می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *