مقالات

ژل نورامیس و کاربرد آن

ژل نورامیس و کاربرد آن

در رابطه با ژل نورامیس چه می‌دانید؟ آیا می‌خواهید با ژل نورامیس و کاربرد آن آشنا شوید؟ در فروشگاه طب ایران با هم به بررسی این ژل و کاربردش خواهیم پرداخت.

استفاده از تکنیک‌های مختلف زیبایی در سال‌های اخیر به میزان زیادی مورد توجه قرار گرفته است و جمعیت بسیار زیادی از مردم جهان که متشکل از بانوان و آقایان هستند به استفاده از روش‌های زیبایی مختلف می‌پردازند که یکی از این روش‌ها استفاده از فیلر و ژل برای برطرف کردن چین و چروک‌های پوستی و یا دلایل دیگر است.

به عبارت دیگر می‌توان گفت که فیلر به معنای پر کننده است و با استفاده از آن در خصوص پر کردن و حجم دادن به بخش‌های مختلف صورت می‌توان تغییراتی را در زیبایی ایجاد کرد.

ژل نورامیس نیز به همین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن برای افزایش زیبایی به اشکال مختلف استفاده می‌شود.

ژل نورامیس و کاربرد آن چیست؟

ژل نورامیس یکی از بهترین و معروف‌ترین فیلرهای تولید شده در کره جنوبی است که استقبال بسیار زیادی در جهان از آن صورت گرفته است؛ کیفیت این ژل باعث شده تا کشور امریکا تأییدیه سازمان غذا و دارو را به آن اختصاص دهد و از طرف دیگر سازمان کیفیت اروپا و سازمان کیفیت کره جنوبی نیز تأییدیه‌ای را به آن اختصاص داده‌اند.

ژل نورامیس و کاربرد آن چیست؟

ژل نورامیس و یا همان فیلر نورامیس به واسطه شرکت مدیتوکس کره ساخته می‌شود و اصلی‌ترین کاربرد آن در جهت انجام دادن امور زیبایی پزشکی است.

از مهم‌ترین کاربردهای این فیلر باید به مواردی از قبیل زیر اشاره داشت:

آبرسانی کردن به پوست

از ژل نورامیس به منظور آبرسانی کردن به پوست می‌توان استفاده کرد و کسانی که مشکل خشکی پوست دارند و یا به دلایل مختلف با کمبود آب مورد نیاز در پوست مواجه هستند از طریق این فیلر می‌توانند تحت نظارت پزشک مشکل خود را برطرف کنند و آبرسانی به پوست انجام دهند.

برطرف نمودن چین و چروک‌های پوستی برای آقایان و بانوان

از مهم‌ترین کاربردهای ژل نورامیس باید به برطرف کردن چین و چروک‌های پوستی اشاره کرد؛ با این وجود در صورتی که با چین و چروک‌هایی در پیشانی، خط لبخند، زیر چشم و … مواجه هستید، از طریق این فیلر می‌توانید با چین و چروک‌های سطحی و عمیق خود خداحافظی کنید.

کاربردهای ژل نورامیس

جوانسازی پوست صورت

تمامی بانوان و آقایان برای اینکه بتوانند زیبایی چهره خود را حفظ کنند با افزایش سن به جوانسازی پوست صورت نیاز خواهند داشت که ژل نورامیس این امکان را برای شما ایجاد می‌کند و در مواقع لزوم با نظارت پزشک می‌توانید جوانسازی پوست را با این نوع فیلر بدون وجود درد و خونریزی انجام دهید و از مزیت‌های آن بهره‌مند گردید.

ترمیم کردن میزان الاستین و کلاژن در پوست

الاستین و کلاژن دو ماده بسیار مهم در پوست هستند که اگر میزان آنها در پوست کم و زیاد شود و مشکلی در آن آنها به وجود آید، با مسائل پوستی مواجه می‌شوید و به برطرف کردن این مسئله نیاز خواهید داشت؛ از این جهت الاستین و کلاژن باید دائماً در حالت نرمال خود قرار داشته باشند.

با استفاده از فیلر نورامیس امکان ترمیم کردن الاستین و کلاژن وجود دارد و به عبارت دیگر استفاده از این فیلر باعث می‌شود که الاستین و کلاژن در شرایط مطلوب خود قرار بگیرند و پوست صورت تقویت شود.

پر کردن صورت

در خصوص ژل نورامیس و کاربرد آن باید به امکان پر کردن صورت و حجم دادن به آن نیز اشاره کنیم؛ در واقع ژل نورامیس این امکان را به وجود می‌آورد که به برخی از بخش‌های صورت حجم داد و یا زاویه سازی صورت را انجام داد.

در نتیجه کسانی که از فرم صورت خود ناراضی هستند و قصد دارند که زاویه سازی صورت، فک و گونه و … انجام دهند امکان استفاده از این فیلر را خواهند داشت.

کاربرد ژل نورامیس در بخش‌های مختلف صورت

کاربرد ژل نورامیس در بخش‌های مختلف صورت

از ژل نورامیس برای بخش‌های مختلف صورت از قبیل زیر می‌توان استفاده کرد:

  • لیفت ابرو
  • فرم دادن به بینی
  • تغییر ظاهر شقیقه‌ها و پر کردن آنها
  • فرم دادن و حجم دادن به لب
  • زاویه سازی و حجم دادن به صورت
  • برطرف کردن خطوط پوستی
  • کانتورینگ صورت
  • تغییر مدل چانه

کلام پایانی

ژل نورامیس و کاربرد آن را در فروشگاه طب ایران تحت بررسی قرار دادیم و در بخش پایانی لازم به ذکر است که این فیلر معتبر و معروف جهانی را می‌توان علاوه بر صورت برای بخش‌های دیگر بدن و ترمیم و جوانسازی پوست سایر بخش‌های بدن نیز  استفاده کرد.

به یاد داشته باشید که میزان تزریق ژل نورامیس برای هر کسی متفاوت است و بر اساس میزان تزریق آن به اعضای مورد نظر صورت و یا بدن، هزینه نیز دست خوش تغییر می‌شود، برای خرید اینترنتی ژل نورامیس با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی طب ایران در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *