مقالات

شرکت وارد کننده ژل نورامیس

شرکت وارد کننده ژل نورامیس

در رابطه با شرکت وارد کننده ژل نورامیس چه می‌دانید؟ آیا در رابطه با ژل نورامیس اطلاعات کافی در اختیار دارید؟ در فروشگاه طب ایران این مسائل را با هم بررسی می‌کنیم.

ژل و یا فیلر که به منظور جوانسازی پوست صورت و بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن به منظور حجم دادن به لب، گونه و … نیز استفاده می‌شود، در کشورهای مختلف دنیا تولید می‌گردد و انواع ژل‌هایی که توسط کشور انگلیس، چین و کره جنوبی تولید می‌شوند، از پرکاربردترین ژل‌هایی هستند که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

البته در این میان ایران هم در زمینه تولید ژل و فیلر فعالیت دارد و هم به وارد کننده ژل نمایندگی‌هایی را در کشور از آن خود کرده است که به عنوان مثال: ژل مصپورت از جمله برندهای ساخت ایران محسوب می‌شود؛ ولی از طرف مقابل ژل نورامیس از ژل‌هایی است که توسط ایران به کشور وارد می‌گردد.

کارایی ژل نورامیس

ژل نورامیس همانند سایر ژل‌هایی که برای پر کردن صورت به کار می‌روند و جوانسازی پوست را امکان پذیر می‌کنند، از اسید هیالورونیک تولید می‌شود. هیالورونیک اسید موجود در این ژل باعث می‌شود تا افتادگی‌های پوستی برطرف شوند و شادابی پوست افزایش یابد.

کارایی ژل نورامیس

یکی از ویژگی‌های بسیار منحصر به فرد موجود در ژل نورامیس استفاده از تکنولوژی shape در ساخت این ژل است که به کار بردن این تکنولوژی موجب می‌شود تا پیوندهای متقاطع پایداری بیشتری پیدا کنند و میزان کراس لینکر به حداقل برسد.

شرکت وارد کننده ژل نورامیس

نورامیس در واقع یک برند ژل ساخت کشور کره جنوبی است که توسط شرکت مدیتوکس در کره تولید می‌شود؛ برای دسترسی به آن لازم است تا ژل از کره جنوبی به کشور ما وارد شود و خوشبختانه امروزه یک شرکت بازرگانی تحت عنوان (نیک) زمینه واردات این ژل را به ایران فراهم کرده است و امکان دسترسی به ژل نورامیس را برای هموطنان عزیز ما فراهم ساخته است.

وارد کننده ایرانی ژل نورامیس نمایندگی‌های فروش مربوط به این ژل را در شهرهای مختلف ایران اعطا کرده است تا مردم از هر سوی ایران بتوانند به این ژل دسترسی پیدا کنند.

بازرگانی نیک به عنوان شرکت وارد کننده ژل نورامیس

شرکت بازرگانی نیک که واردات ژل نورامیس را به ایران انجام می‌دهد، فعالیت خود را از سال 1396 در ایران آغاز کرده است و از آن زمان تا کنون در زمینه واردات انواع ژل و فیلر فعالیت می‌کند.

انواع ژل‌های هیالورونیک اسید که توسط کشورهای مختلف اروپایی تولید می‌شوند مانند:

ژوویدرم فرانسوی، آیدیا ایتالیایی، پرفکتا فرانسوی، سیتوسیال فرانسوی، رووفیل کره جنوبی، دیسپورت و مصپورت و همچنین ژل نورامیس کره‌ای به واسطه این شرکت بزرگ به کشور ما وارد می‌شوند.

بازرگانی نیک به عنوان شرکت وارد کننده ژل نورامیس

به صورت کلی بازرگانی نیک در زمینه واردات محصولات پزشکی و زیبایی فعالیت دارد و علاوه بر ژل هیالورونیک اسید، محصولات دیگری را به کشور سرازیر می‌کند.

از دیگر محصولات پزشکی زیبایی دیگر که توسط این شرکت به ایران راه پیدا می‌کنند، باید به نخ لیفت، فیوژن، مزولایک، بایو اسکین و … اشاره کرد که همه آنها از محصولات مهم و کاربردی در زمینه زیبایی محسوب می‌گردند.

انواع ژل نورامیس که توسط شرکت نیک وارد ایران می‌شوند

ژل نورامیس دارای انواع مختلفی است و مهم‌ترین انواع آن که توسط شرکت بازرگانی نیک به عنوان شرکت وارد کننده ژل نورامیس به کشور راه پیدا می‌کنند، از قبیل زیر هستند:

انواع ژل نورامیس که توسط شرکت نیک وارد ایران می‌شوند

تمامی انواع این ژل‌های نورامیس را می‌توانید از نمایندگی‌های فروش و یا فروشگاه‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند، تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

سخن پایانی

شرکت وارد کننده ژل نورامیس تحت عنوان نیک، سابقه فعالیت بسیار زیادی در کشور ما دارد و از مجموعه‌های معتبر در این زمینه است که محصولات ارائه شده توسط آن از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

سابقه زیاد تأسیس این شرکت در کشور نشان دهنده تجرب و اعتبار آن است که این مسئله برای متقاضیان تزریق ژل از اهمیت زیادی دارد؛ با این وجود در صورتی که قصد داشته باشید از این مسئله اطمینان بیشتری پیدا کنید و با خیال آسوده‌تر از ژل نورامیس استفاده نمایید، از پزشک معالج خود مشورت دریافت کنید تا با آرامش خاطر به تزریق ژل بپردازید و نتیجه مناسب دریافت نمایید.

در ادامه، برای خرید اینترنتی انواع فیلزر و ژل از جمله ژل نورامیس می‌توانید با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی طب ایران در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *